E pabesueshme! Tomislav Karadzic uron Fadil Vokrrin

Presidenti i Federatës së Futbollit të Serbisë (FSS), Tomislav Karadzic ka uruar Kosovën pas anëtarësimit në UEFA.

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, (FFK), Fadil Vokrri ka bërë të ditur se homologu i tij nga Federata e Futbollit të Serbisë (FSS), Tomislav Karadzic e ka uruar Kosovën pas anëtarësimit në UEFA.

Edhe pse fuqishëm e kundërshtoi pranimin e saj para Kongresit të UEFA-së, pas vendimit final, ai e uroi Vokrrin dhe Kosovën, përcjell “Lajmi.net”.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT