E pabesueshme, shikoni se çfarë është në gjendje të bëj Messi (video)

 

Barcelona ka mposhtur Espanjolin në derbin lokal në La Liga me rezultat 4-1, transmeton Drenicapress.info.

Suerez shënoi dy gola, Alba dhe Messi shënuan nga një gol.

Por fitorja e Barcelonës mbeti nën hijen e Lionel Messit që tregoi edhe një herë se Ronaldo mund të fitoj “Topa të Artë’ por ai është futbollisti më i mirë në histori të futbollit.

Në duelin e mbrëmshëm ishte i pandalshëm duke dhuruar magji që vetëm ai dinë t’i shpik.

Shijojeni:

https://www.youtube.com/watch?v=uW-5a8gTloo