E pabesueshme nga Man City

Manchester City dhe Real Madrid e mbyllën pjesën e parë të ndeshjes në Santiago Bernabeu me rezultat 0:0.

Por, kjo nuk është një befasi.

“Citizens” nuk kanë realizuar asnjë gol në Etihad në pjesët e para në tri ndeshjet e fundit në kuadër të Ligës së Kampionëve.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT