‘E Majta’: Anëtarja e komitetit tonë u lëndua mbrëmë

Nga partia ‘E Majta’ informojnë se dje rreth orës 1.30 pas mesnate kanë lënduar aktivisten e tyre e cila ka qenë pjesë e komitetit qendror, transmeton Telegrafi Maqedoni.

‘Pasi e kanë goditur disa herë asaj i është thënë ”Do të shohim a do ketë drejtësi’ Kjo është fytyra e vërtetë e regjimit. Grupe të maskuara dhe të dhunshëm sulmojnë njerëz që luftojnë për drejtësi. Për këtë regjimi duhet të shkojë. Duhet të vazhdojmë me luftën” shkruajnë nga ‘E majta’/Telegrafi/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT