E kemi parë të rregulluar, por ja si duket Enca në kushte shtëpie

Enca Haxhia ka publikuar foton në të cilën duket natyrale e seksi.

Këngëtaren e njohur shqiptare, Enca Haxhia, jemi mësuar ta shohim të rregulluar deri në detaje, shkruan lajmi.net.

Mirëpo edhe në kushte shtëpie ajo sapo bëri që të gjithë ta kthejnë kokën drejt saj.

Enca a ka publikuar një foto pranë të cilës ka treguar se nuk ka përdorur ndonjë efekt në fotografi, e ajo se çfarë shihet tjetër është se u shfaq natyrale por tejet seksi.

“Pa filtera”, shkruan pranë postimit të fotos. Ndryshe ajo po e shijon suksesin në muzikë dhe po punon për projekte të reja.

Aktualisht ndodhet në pushime dhe nuk po heziton të ndajë me ndjekësit foto nga plazhi./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Unfiltered

A post shared by ENCA (@enca) on

- Advertisement -

MË TË FUNDIT