E kapën 17 milionëshin, Leonora dhe Asimi paralajmëron “bombën” e radhës!

Dy këngëtarët e njohur të estradës, Leonora Jakupi dhe Asim Gashi pritet që për publikun kosovar të ri sjellin edhe një bashkëpunim të radhës.

Jakupi dhe Gashi pritet që në dhjetor të lansojnë një potpuri dasmash.

Kujtojmë se kënga e fundit e dy këngëtarëve “shkeli” afro 17 milionë klikime në kanalin e “Youtube”-s.

Derisa, Asim Gashi shkëlqeu këtë sezon të verës me dasma e ahengje nëpër vende të ndryshme të trojeve shqiptare.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT