E ‘harrojnë’ koronavirusin, Ledri e Tayna mbushën sallën me njerëz në koncert

Tayna dhe Ledri mbushën sallën me njerëz në koncertin e mbajtur mbrëmë.

Dy këngëtarët mbrëmë performuan për fansat e tyre në Tiranë.

Në videot që janë shpërndarë në rrjete sociale, shihet salla e stërmbushur me publik, teksa atmosfera ishte në maksimum.

Pavarësisht faktit se numri i të infektuarve me COVID-19 vazhdon të mbetet i madh, ata nuk i ndaloi kjo gjë që të shkojnë në koncert.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT