E fotografojnë në zhveshtore, Luana: A mund të paktën të vishem në privatësi?

Luana publikoi një fotografi nga zhveshtorja.

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të suksesshme shqiptare dhe njëherësh shumë e komentuar.

Ajo i mban vazhdimisht fansat të informuar edhe nga përgatitjet që i bën për secilën javë, në emisionin e saj.

Një prej anëtarëve të ekipit të saj, e fotografoi së fundi duke u përgatitur për emisionin e radhës, ku nuk ishte veshur ende për xhirime.

“A mund të paktën të vishem në privatësi”, janë fjalët që Luana ia shtoi postimit.

Ndryshe, në disa fotografi të tjera, moderatorja theksoi belin e sheshtë në veshjen sportive. /Lajmi.net/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT