Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri këtë të diel ka pritur në vizitë kryetarin e Skënderajt, Bekim Jasharin.

Kështu ka njoftuar Bahtiri përmes një postimi në Facebook, shkruan Indeksonline.

Ai tha se Mitrovica dhe Skënderaj meritojnë të vazhdojnë të mirëqeverisen nga ta edhe për 4 vite.