E dhimbshme: Vdes i riu nga Skenderaj, lë pas katër fëmijë

Ka ndërruar jetë në moshë të re, Florim Shala nga Kopiliqi i Poshtëm i Skenderajt.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët, të afërmit dhe shokët e të ndjerit.

Ai ka vdekur tragjikisht pas një aksidenti në vendin e punës.

Rajoni mëson se i ndjeri ka lënë pas gruan dhe 4 fëmijët.

Njoftimi i plotë:

Tê Allahut jemi,te ai do te kthehemi

Zoti te falt Xhenetin florim 😭😭😭

Ngushllime Familjes Shala dhe mbarë shoqeris

- Advertisement -

MË TË FUNDIT