E bukur kjo: Barcelona publikon video të Gavit dhe Lewandowskit, e shoqëron me këngën shqipe

Mbrëmë u mbajt ceremonia e Topit të Artë në Paris, ku Karim Benzema fitoi çmimin kryesor duke u shpallur futbollisti më i mirë në botë.

Lewandowski fitoi çmimin “Muller” si golashënuesi më i mirë, kurse Gavi mori çmimin “Kopa”, si futbollisti i ri më i mirë në botë, shkruan GazetaBlic Sport.

Barça ka publikuar një video në Tik-Tok të dyshes së tyre dhe e ka shoqëruar me një këngë shqipe: “Habibi – Remix”.

Ja video dhe kënga:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT