Dybala: Do të luaj me skuadren e trofeve

 

Talenti i Seria A dhe i Palermos, Paulo Dybala, ka zgjedhur skuadren e tij të re.

Sipas talentit argjentinas, ai ka zgjedhur klubin më të sukseshëm në Italië për ta vazhduar karrieren e tij,

“Ata (Juventusi) më donin më së shumti dhe shpresoj që Carlos Tevez të qëndrojë. Juventusi më kërkoi më së shumti. Ata bënë çmos që të siguronin nënshkrimin tim dhe kjo më bëri të vendos. Atje mund ta fitoj titullin, sepse janë skuadër e trofeve. Edhe unë luaj të fitoj dhe mund të gjej suksesin me ta”, ka thënë Dybala për Sky Sport Italia.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT