Dy vajza të reja me mëngjes bëjnë aksident me BMW-në e tyre, në Prishtinë!

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën UÇK, Prishtinë.

Aty është përfshirë një veture luksoze, “BMW”, në të cilën ishin dy vajza të reja dhe një audi e tipit të vjetër.

Indeksonline ju sjellë pamjet nga vendi i ngjarjes.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT