Dy të lënduar nga aksidenti me motoçikletë

Një aksident trafiku ka ndodhur në Hanin e Elezit, e nga i cili kanë mbetur dy të lënduar.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Paldenice.

“Raportohet se i dyshuari mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke lëvizur me motor , ka humbur kontrollin dhe godet murin skaj rruge. Si pasojë, i dyshuari dhe një pasagjer pësojnë lëndime trupore dhe pas tretmanit mjekësor, pasagjeri lirohet ndërsa i dyshuari dërgohet ne QKUK për tretman te mëtutjeshëm mjekësor”, thuhet në raportin 24 orësh.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT