Lulzim Doshlaku e ka fituar edhe një kupë me Ferronikelin.

Mbrojtësi i njohur në futbollin kosovar suksesin ndaj Trepçës 89 e ka ndarë me personin e zemrës.

Bashkë me të dashurën e tij, Arianën, Doshlaku ndau momente të lumtura në stadiumin “Fadil Vokrri”.Këtë mbase e ka merituar njeriu i zemrës së tij, Ariana Dautaj pasi që e ndjek shpeshherë nga afër dhe është një motiv shtesë për suksese./Indeksonline/