Dy gola të shpejt të Ronaldos (video)

 

Pas vetë 18 minutave lojë, Reali po avancon ndaj Sporting Giojn me rezultat 2-0.

Golat për Los Blancos i ka shënuar Cristiano Ronaldo në minutat 4 dhe 18-të./Drenicapress.info/

https://www.dailymotion.com/video/x53nfyx_cristiano-ronaldo-goal-hd-real-madrid-1-0-sporting-gijon-26-11-2016_sport

https://www.dailymotion.com/video/x53ni8t_cristiano-ronaldo-2-0-amazing-header-goal-hd-real-madrid-sporting-gijon-26-11-2016-hd_sport

- Advertisement -

MË TË FUNDIT