Dy formacionet e Juventusit (foto)

Juventusi me merkaton që po bënë dhe me futbollistët që ka në skuadër edhe për sezonin e ri është favorit absolut për ta fituar Seria A.

Në foto mund t’i shihni dy formacionet e Juves, ku njëri është më i mirë se tjetri. Formacioni i dytë është kryesishtë me lojtar të ri dhe shumë premtues për të ardhmen./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT