Durrës, pinte kafe në ballkon… tmerrohet nga pamja përballë

Një vajzë ka dalë në ballkonin e shtëpisë së saj në Durrës për të pirë një kafe, por pamja përballë e ka tmerruar.

Ajo ka parë një vajzë rreth 9-vjeçe e cila kishte hipur mbi çatinë e një vile tre-katëshe dhe endej pa frikë në cep të saj. Sigurisht vajza është frikësuar pasi një rrëshqitje e vogël mund t’i kushtonte asaj rëndë.

Raportuesja shkruan se, e ëma ndodhej në kat të parë, teksa vajza luante sipër çatisë në një lartësi të madhe, duke rrezikuar jetën e saj.

“Ne plazh Lagjia 13 Tani sa e bera foton e dergova tek ju ,un po rrija nballkon duke Pi kafen me mamin Tim e kur shohim vajza vogel hypi ne cati duke leviz sa ne nje cep ne tjetrin ,ne Po i bertisim nga ketu nuk degjonte asni e Mami vet ishte ne kat te pare duke nejt. Nderkohe e ema vet rrinte ne kat te pare ne u tmerrum”./JOQ/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT