Duka flet për De Biasi dhe trajnerin e ardhshëm të Shqipërisë

 

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, e ka vlerësuar lartë paraqitjen e Shqipërisë në Euro 2016.

Ai duke folur për eliminatoret për kampionatin botëror në Rusi, ka thënë se me trajnerin De Biasi kanë folur për ndeshjen e shtatorit dhe përgaditjen që do bëhen për këtë takim, duke konfirmuar edhe më tutje në krye të Shqipërisë.

Duka ka folur edhe për Lorik Canën, duke thënë se ai është një legjendë e papërsëristhsme dhe në ta ardhmen do të bëhet trajneri i Shqipërisë një ditë./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT