“Dueli” mes qenit dhe gjarpërit në Rahovec

Një fermer nga Rahoveci ka shpërndarë një video interesante.

Në videon e publikuar nga fermeri, shihet teksa një qen “sulmon” një gjarpër.

Në fund, siç shihet në video, gjarpëri “humb” mbetejën pasi ngordh.

Për më shumë, ndiqeni videon më poshtë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT