Drita me një tjetër super-gol, rikthehet epërsia e ‘Intelektualëve’

Drita ka shënuar një tjetër gol në ndeshjen kundër Inter Escaldes.

Pak sekonda para fundit të pjesës së parë, Drita ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen kundër Inter Escaldes.

Ishte Hamdi Namani ai që ka shënuar një gol jashtëzakonisht të bukur nga jashtë zonës së 16 metërshit.

Me këtë gol, Drita shkon në pauzën 15 minutëshe me një gol epërsi.

Kujtojmë se më herët golin kishin gjetur edhe Xhevdet Shabani dhe Emili Garcia.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT