Drenicasja me zërin e mrekullueshëm (VIDEO)

Këngëtarja e njohur nga Drenasi, Kosovare Hasi është nje ndër këngëtaret më të njohura në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni.

Në pamje të parë të bën përshtypje dukja e saj super atraktive, por pak kush ia njeh aftësitë asaj.

Quhet Kosovare Hasi dhe vjen nga qyteti Drenasit në Kosovë, e që bukuria e saj nuk është vetëm ajo që mund të identifikohet kjo bukuroshe, këtë verë Kosovare Hasi është e angazhuar me shumë dasma, dhe përveç që e ka hobin e muzikës Kosovarja është edhe juriste e diplomuar.

Talentin dhe zërin e saj prej këngëtareje e zbuluan mësuesit e saj të shkollës ku ajo mësonte, pa mbushur akoma 12-vjeç.

Ata e përkrahën atë për t´u bërë një këngëtare e madhe.

Kosovare Hasi është bija e këngëtarit të njohur Skender Hasi ku shumicen e dasmave këndojnë së bashku bab e bijë.

Për më shumë shikoni fotot dhe videot e këngëtarës:

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT