Drenica shkarkon trajnerin dhe emëron trajnerin e ri

 

Drenica e ka shkarkuar trajnerin Valdet Shoshi, pas rezultateve dëshpëruese të skuadrës kuqezi nën drejtimin e teknikut pejan në këtë fillim të stinorit pranveror.

“Kryesia e klubit ka mbajtur mbledhje mbrëmë dhe ka marrë vendim për ta shkarkuar trajneri Valdet Shoshi”, thuhet në faqen zyratre të klubit në Faceook.

Nuk ka vonuar dhe kryesia e klubit ka marrë vendim që deri në fund të stinorit trajneri i klubet të jetë Fadil Rama./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT