Drenica + Drenica Sport Drenica me fanella interesante

Drenica me fanella interesante

Drenica i ka zbuluar fanellat e reja me të cilat do të paraqitet në sezonin e ri, shkruan Zeri.info.

Dhe, siç shihet në fotografinë e mëposhtme, Kuqezinjtë vijnë me fanella mjaft interesante dhe të veçanta, për dallim nga sezonet e kaluar.

Gjithashtu, drenicasit njoftojnë se tifozët e interesuar mund t’i blejnë këto fanella.

“Fanellat për edicionin e ri 2018/2019! Këto janë fanellat e reja që klubi do t’i ketë për edicionin e ri të garave 2018/2019. Ato tashmë mund t’i porositni, për t’i pasur edhe ju në radhët tuaja,porositë mund t’i bëni në e-mailin e klubit: [email protected] ose duke na shkruar mesazh në faqen e klubit në Facebook”, shkruan klubi drenicas në “Facebook”. /Zëri/

Image

- Advertisement -

TË FUNDIT