Drenas, sulmohen dy policë

 

Në Drenas policia ka arrestuar dy të dyshuar pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht dy policë që kanë qenë në asistim të AKP-së.
Njëri nga policët ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKU për trajtim mjekësor.
Ndërsa zyrtari tjetër policor pas pranimit të tretmanit mjekësor në Shtëpinë e Shëndetit në Drenas është liruar. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT