Drenas/ Rrah gruan dhe djalin, arrestohet nga policia me armë në dorë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuart një person në fshatin Çikatovë e vjetër e Drenasit, i cili pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht gruan dhe djalin e tij.

I dyshuari në dorë kishte marr armën e gjuetisë të cilën e posedonte pa leje.

Viktimave ju është ofruar tretmani mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Rasti është duke u trajtuar si dhunë familjare. /Drenica Press/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT