Drenas/Rrah bashkëshorten në prani të fëmijëve

Policia e Kosovës ka raponjoftuar se viktima femër kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj në prezencën e fëmijëve te tyre.

Lidhur me rastin është intervistuar i dyshuari dhe në konsultim me prokurorin kujdestar, rasti procedohet në procedurë të rregullt.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT