DRENAS/ Provua të hyjnë në një objekt, ikin duke shtënë me armë zjarri

Një rast i shkaktimit të rrezikut të përgjithshëm është regjistruar gjatë 24 orëve të fundit në qytetin e Drenasit, njofton Drenica Press

Mësohet se Ankuesi mashkull ka raportuar në polici se dy të dyshuar të panjohur kanë hyr në objekt dhe kanë tentuar të hapin dyert e brendshme.

Gjatë ikjes jashtë rrethojave të objektit të dyshuarit kanë shtënë tre herë me armë zjarri. Në vendin e ngjarjes, kanë dalur njësitet përkatëse policore dhe janë duke hetuar rastin. /Drenica Press/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com