Drenas, një polic plagoset nga shkembimi i zjarrit mes policisë së kosovës dhe pjestarit të policisë (FOTO)

Sipas burimeve të besueshme të portalit Drenica Press, bëhet e ditur se ka ndodhur një shkembim zjarri mes Policisë së Kosovës dhe një pjestarit të policisë. Në këtë rast një polic ka mbetur i plagosur dhe po trajtohet ne QKMF në Drenas. Shkaqet e të shtënave bëhet e ditur se kanë bëjnë me një prone. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të lokalit Relax, lokali është i rrethuar nga Policia e Kosovës, i plagosuri është pjestar i policisë së Kosovës me iniciale F.SH. Gazetari i portalit Drenica Press ishte edhe në QKMF në Drenas, ku i është konfirmuan rasti dhe është nisi për trajtim në Qendrën Klinike në Prishtinë./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT