Drenas, ja çfarë bëri sot Feronikeli, ky lajm do të ju gëzoj

KF Feronikeli nga Drenasi ka arritur që të mposht me rezultat 2:1 Ferizajn.

Gjatë tërë kohës kampioni në fuqi, Feronikeli ka qenë ekip më i mirë dhe kështu është një arsye që tifozët e këtij klubi të gëzohen me fitoren e sotme, pasi shihet si një përmirësim në lojën e tyre, transmeton Drenica Press.

Vlenë të cekët se ekipi nga Drenasi shpërdoroi disa mundësi të mira që kanë mundur t’i hakmerren./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT