Drenas: E plagos qytetarin dhe ik nga vendi i ngjarjes

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, në qytetin e Drenasit te martë në ora 18:30, një qytetar është plagosur me armë zjarri. I plagosuri është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, transmeton Drenica Press

Policia e Kosovës ende nuk ka arritur ta kaptë dyshuarin i cili ka ikur në drejtim të panjohur.

Në vendngjarje janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja dhe një predhë (kalibri nuk dihet). Rasti është duke u hetuar.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT