Drenas, arrestohet një i dyshuar për substancë narkotike

 

Është arrestuar i dyshuari mashkull në fshatin Korroticë e Ulët, pasi që gjatë kontrollit është gjetur dhe konfiskuar një qese plastike me substancë të dyshuar narkotike me peshë prej 14.22g.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT