Lajmi i Fundit nga Drenica Press
Informohu shpejtë, drejtë dhe saktë

Një aksident komunikacioni mes tri veturave ka ndodhur dje në Poklek rreth orës 19:00.

Sipas policisë aksidenti ka ndodhur në mes tri veturave civile. Si pasoj e aksidentit, lëndime trupore kanë marr dy meshkuj dhe dy femra që të gjithë K-Shqiptar.

Të lënduarit janë dërguar në QKUK dhe sipas mjekut janë jashtë rrezikut për jetë. Rasti është duke u hetuar. /DrenicaPress/