Dortmundi me trajner të ri

Lucien Favre është trajneri i ri i Borusisë së Dortmundit, përcjell Drenicapress.info

Favre ishte trajner te skuadra franceze, Nice.

Favre ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me klubin gjerman, ku do të qëndroj deri në vitin 2020.

“Të trajnosh Borussia Dortmundin është një detyre dhe ndjenjë e këndshme”, ka thënë Favre.

Image result for lucien favre xhaka

- Advertisement -

MË TË FUNDIT