Dopieta e Berishës me Melburnin (video)

 

Sulmuesi kosovar, Besart Berisha është duke gëzuar një formë mjaft të mirë.
Futbollisti arriti të shënojë 2 gola në Australi me Melburn Viktori, e cila mposhti në transfertë Uestern Sidnei Uanderers me rezultatin 0-3.
Sulmuesi ka qenë protagonisti absolut i kësaj fitoreje pasi realizoi golin e parë dhe të tretin në këtë takim.
Me fitoren e sotme Melburn ngjitet në vendin e parë në tabelën e klasifikimit në kuotën e 37 pikëve po aq sa edhe Perth Glori.

https://www.youtube.com/watch?v=sIFEWXNy1Mo#action=share

- Advertisement -

MË TË FUNDIT