Dona diplomon në Amerikë – Aferdita&Besniku prindërit më të lumtur në botë

Çifti i njohur Aferdita Demaku&Besnik Janova përveçse të lumtur, po ndihen edhe krenarë për vajzën e tyre Donen, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja e njohur ka diplomuar me sukses në një prej universiteteve të njohura të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Image

E prindërit e kanë uruar të bijen, me fjalët më të ngrohëta …Image

Urime diplomimi Dona jeme.
Të deshirojmë shendet e shumë suksese edhe në sfidat e radhes!
Jemi krenar dhe shume të lumtur te presim me padurim te kthehesh, ka uruar Aferdita.Image

Derisa ky është urim i Besnikut: Urime diplomimi Dona vajza ime e mbarë
Ishalla ke shendet të mirë e shumë suksese ne jete e sfida te radhes!
Me ke bërë të ndihem prindi me i lumtur në botë…

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com