Don Xhoni ndahet nga e dashura ruse

Kjo është lënë të kuptohet nga sjelljet e dyshes në rrjete sociale.

Ata kanë fshirë fotografinë e përbashkët në Instagram që e kishin realizuar në Dubai, ku u takuan në fund të vitit të kaluar.

Për më tepër, Don Xhoni dhe Ariana nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Nuk dihen arsyet që kanë dërguar në këtë ndarje e cila duket të jetë e pakthim./prive

- Advertisement -

MË TË FUNDIT