“Do t’ju rrah edhe më shumë” (Foto)

Nëpër rrjetet sociale në Maqedoni qarkullon një foto, ku shihet deklarimi i një pjesëtari të policisë, i cili kërcënon protestuesit, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Robert Minov, që sipas fotos dhe shënimit të tij, duhet të jetë polic i njësive speciale të Maqedonisë, tregon me krenari se ka rrahur përgjakshëm, duke kërkuar që ta mbajnë mend atë.

Ai shprehet se do të vazhdojë që t’i rrah qytetarët dhe se për mbrojtjen e atdheut, është i gatshëm që të shkelin edhe me tankse./Telegrafi/

POlicii dhunshem

- Advertisement -

MË TË FUNDIT