“Do t’ia bëjmë jetën e vështirë Realit”

Real Madrid e pret sonte prej orës 21:00 Vilarealin në derbin e kësaj jave në La Liga.
Trajneri i Vilarealit, Marcelino, ka paralajmëruar Realin, se do t’ua bëjë jetën e vështirë.
“Do të shkojmë dhe do të përpiqemi t’ia bëjmë jetën e vështirë Real Madridit.”
“E dimë që nuk është e lehtë të fitohet në Bernabeu. Por ne do të përpiqemi të mbrohemi kolektivisht dhe duke qëndruara me topin sa më shumë në të dy anët”, ka thënë Marcelino./DrenicaPress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT