Djalit i Thaçit i uron ditëlindjen babait pranë gjyshit dhe gjyshes në Burojë: Uroj të kthehesh sa më shpejtë në mesin tonë

Djalit i Thaçit i uron ditëlindjen babait pranë gjyshit dhe gjyshes në Burojë, i uron kthim sa më të shpejtë nga Haga

Ish-presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sot ka mbushur 54 vjet.

Djali i tij, Endriti e ka uruar babain përmes një postimi në Instagram.

Ai ka uruar që babai i tij të kthehet sa më shpejt në mesin e familjes.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT