Djali rrah babain në Skenderaj

Një rast i dhunës në familje është regjistruar në qytetin e Skenderajt.

Mësohet se djali i cili ishte nën ndikimin e terapisë mjekësore ka sulmuar babain e vet.

Siç njofton policia “Viktima mashkull kosovar ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga djali i tij i dyshuari kosovar i cili është nën terapi mjekësore. I dyshuari është dërguar për trajtim mjekësor dhe më pastaj me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT