Djali operohet për kancer në tru – kjo është mbështetja prekëse e babait të tij! (Foto)

Një baba ka shkuar aq larg për të shprehur dashurinë dhe mbështetjen e tij për djalin e tij të sëmurë, duke bërë një tatuazh në kokën e tij, e cila përputhet me shenjën që i kishte mbetur djalit të tij, pas një operacioni në tru.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, djaloshi kishte kaluar një operacion për atë që besohet të jetë një kancer në rritje.

E babai i tij e kishte postuar këtë fotografi, duke mos bërë asnjë koment.

Por nëse ai nuk ka bërë ndonjë koment, komentet e shumta pozitive kanë ardhur nga ata që e kanë parë fotografinë. /Telegrafi/

f111

f222

f333

- Advertisement -

MË TË FUNDIT