Djali i Afërdita Demakut, ndër maturantët më të bukur…

Përveç se është e suksesshme në karrierë, ajo ka edhe një jetë të lumtur familjare, shkruan Kosovarja.

Ndërkaq sonte, ka një gëzim të veçantë, gëzim ky që e përjetojnë shumë nëna të cilat i përcjellin fëmijët e tyre në natën më të veçantë, mbrëmjen e maturës.

Edhe djali i Afërditës, sonte po shkëlqen, e së bashku me të edhe shoqëruesja e tij.

Afërdita nuk ka hezituar që të dy bukuroshat t’i postojë në llogarinë e saj, fotografi kjo që mori shumë pëlqime dhe komente./Kosovarja/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT