Ditëlindja e legjendës, shijoni supergolat e tij (VIDEO)

Legjenda e gjallë e futbollit evropian, David Beckham sot feston ditëlindjen e tij të 40-të.

Ish mesfushori i famshëm anglez mbetet një nga idhujt e shumë sportdashësve të sportit më të popullarizuar në planet. Beckham njihet për stilin e tij të veçant në fushë, goditjet e tij të sakta, pasimet milimetrike, si dhe sharmin e rrallë të një sportisti të pashëm.

Në videon në vazhdim mund të shikoni disa nga supergolat e tij në karrierë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT