Dita e Nënës, Bahtiri ushqen nënën teksa bën iftar me të (FOTO)

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka bërë një urim të veçantë nënës së tij me rastin e Ditës së Nënës – ditë kjo që festohet në mbarë botën në shenjë respekti për sakrificën dhe dashurinë e tyre.

Bahtiri në Facebook ka ndarë fotografi teksa ushqente nënën gjatë iftarit, njofton Klan Kosova

“Iftar me më të shtrenjtën time, nënën, e cila na rriti me shumë sakrificë e përkushtim. Nuk ka ndjenjë më të bukur, se përqafimi i ngrohtë i nënës, personit më të shenjtë për mua”, ka shkruar Bahtiri.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT