vidç polici në podujevë

Në orët e mbrëmjes është djegur një pjesë e spitalit të Vushtrrisë.

Kështu ka raportuar nga vendi i ngjarjes portali lokal, “Viciana Press”, përcjell GazetaBlic.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e këtij incidenti, por ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo informatë të re lidhur me këtë rast, por dhe jo vetëm.