Dhunohet një femër në Gjakovë

Dje në mbrëmje në Gjakovë është dhunuar një femër nga dy persona.

“Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se dy persona të dyshuar e kanë dërguar në një shtëpi dhe e kanë dhunuar”, thuhet në raportin policor.

Me urdhër të prokurorit viktima është dërguar për ekzaminim mjekësor dhe ende nuk raportohet për të arrestuar.

Njësitet përkatëse policore janë duke hetuar rastin dhe në kërkim të personave të dyshuar.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT