Dhunë familjare në Drenicë, burri rrah gruan dhe dy vjazat

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshja i ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe dy vajzat e tij femra K/Shqiptare në Drenas.

Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti është duke u hetuar. /Drenica Press/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT