Dhëndri shtiu në ajër për të festuar fundin e beqarisë, por plumbi kapi…

Ky është momenti shokues kur një dhëndër nga Libani ka shtirë në ajër me një AK47 dhe njëri nga plumbat ka qëlluar fotografin e dasmës.

Ai e nënvlerësoi fuqinë e armës që kishte në dorë dhe nuk i mori parasysh pasojat.

Viktima u dërgua menjëherë në spitalin qendror të Libanit por fatmirësisht gjendej jashtë rrezikut për jetën.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT