Detaje të reja nga përgjakja e ish-negociatorit serb

Ish-kryenegociatori serb për Kosovën, Borko Stefanoviç është sulmuar në Krushevc të Serbisë. Siç raportohet sulin e kanë kryer 7 persona të cilët në Krusevac njihen për të kaluar kriminale. Sipas policisë lëndimi është tepër serioz.

Një prej sulmuesve është identifikuar nga Policia dhe është 17 vjeçar. Te tjerre pritet të identifikohen, pasi në vendin ku ka ndodhur ngjarja ka pasur kamera sigurie.

Sipas Policisë, nuk dihet ende shkalla e lëndimit, por dyshohet që është shumë i rendë.

Stefanovic ka një çarje të thellë në pjesën e prapme të kokës.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com